Festivalblog ook actief op: 

      google plus         

U bent hier

Hier vindt u een overzicht van alle concerten en festivals die Festivalblog in het oog houdt.

Ook u kunt een bijdrage leveren door een kalender event in te voegen. Hou uw medemens op de hoogte en help ons een zo groot mogelijk overzicht te verkrijgen!

► Voeg een kalender event toe

 

Voor afgelopen evenementen, klik hier

Reena Riot @ Minardschouwburg

Scott Stapp (zanger van Creed) @ Tivoli Utrecht

Vandenberg's Moonkings @ Biebob

Future Idiots @ Jeugdclub Pallieter

Novastar + Ganashake @ Cactus Club

Blues Pills @ Trix

Stan Lee Cole @ Charlatan

Jasper Steverlinck @ GC De Kring

Despised Icon @ De Kreun

Clive Nolan Fundraiser @ Ghent

Panic! At The Disco @ 013

Panic! At The Disco @ Trix Club

Within Temptation @ Lotto Arena

Tedeschi Trucks Band + Jonny Lang @ Ancienne Belgique

Epica @ 013

Aborted @ Magasin 4

Listener @ JC De Klinker

Weekend Nachos @ Kavka

The Casualties @ Magasin 4

Justin Timberlake @ Sportpaleis

Brutal Truth @ Trix

Neurotic Deathfest 2014

Triggerfinger @ AB

Hooverphonic @ Cactus: Concertgebouw

Simone Felice @ DOK

Lokerse Feesten indoor

Korn @ Klokgebouw

Pretty Maids @ Biebob

Saga @ Spirit Of 66 Verviers

Magnum @ Biebob

Katatonia @ Biebob

Dropdead @ Magasin 4

Dub (R)Evolution feat. Danny Red, Jah Chalice, Ras Tinny, Forward Fever

Ruusfieste 2014

Aidan Knight @ DOK

Diablo Fest

The Subs @ Concertzaal Vooruit

Metalnight @ Kompas

Ruusrock 2014

Teho Teardo & Blixa Bargeld

Future Islands @ Balzaal Vooruit

Pestilence @ Magasin 4

Neil Finn @ Koninklijk Circus

H.E.A.T. @ Kavka

Jasper Steverlinck @ Minardschouwburg

Détroit @ AB

Steve Hackett @ AB

Demented Are Go + Peter Pan Speedrock @ De Casino

Nine inch Nails @ Rockhall

Chris Eckman @ Cactus Club

Xiu Xiu @ DOK

Gus G vs. Marty Friedman @ Muziek-O-Droom

Folk Metal Night @ Jeugdhuis Splinter

Wacken Metal Battle 2014 finale

Field of War Fest 2014

Sharon Jones and The Dap-Kings @ AB

Michael Franti & Spearhead @ Handelsbeurs Concertzaal

Les Nuits Botanique - Nuit Belge - Amatorski

Sisters Of Mercy @ AB

Breaking Waves feat. Speedy Ortiz (us)

Real Friends @ Kavka

Conan @ Magasin 4

Trick or Treat - Absynth Aura - Mental Circus @ JH Ginstert

Brainwash Festival

Hauschka @ Cactus Club

The Eagles @ Sportpaleis

Jeff Beck @ AB

Manic Street Preachers @ AB

Jack Parow @ DOKbox

Nine Inch Nails @ Heineken Music Hall

Tori Amos @ Koninklijk Circus

Nine inch Nails @ Lotto Arena

Radio Moscow @ VK*

King Hiss @ De Kreun

Carousel Vertigo @ Rockcafé Jan Hertog

Jambinai @ DOK

Fortarock 2014

Bad Religion @ AB

Against Me! @ JC De Klinker

Pusha T @ Concertzaal Vooruit

Wooden Shjips @ Magasin 4

Terakaft @ Cactus Club

Pink Mountaintops @ DOK

Obituary @ Club de B

HEAVY SOUND FESTIVAL

Lee Fields & The Expressions @ Balzaal Vooruit

Church Of Ra @ Concertzaal Vooruit

Joe Henry @ Handelsbeurs Concertzaal

Arcade Fire @ Sportpaleis

Karnivool @ Trix

Soundgarden @ 013

Skid Row @ De Kreun

Spirit Caravan @ Magasin 4

Elbow @ Paleis 12

Retie Rockt 2014

Pearl Jam @ Ziggo Dome

Monster Magnet @ Muziekodroom

Philip H. Anselmo & The Illegals @ AB-Club

Extreme @ AB

Weekend Nachos @ Kavka

Nocturnus AD @ Trix

Best Kept Secret Festival 2014

The Scene @ AB

Caspian @ Kavka

Slapshot @ Kavka

The Pains of Being Pure at Heart @ DOK

Graspop Metal Meeting 2014

Down The Rabbit Hole 2014

TW Classic 2014

Rob Zombie @ Tivoli Vredenburg Utrecht

Phosphorescent @ Concertzaal Vooruit

Main Square Festival 2014

Antwerp Metal Fest 2014

Steve Harris British Lion @ Zaal Jagersborg

Vlamrock 2014

Rock Bilzen Tribute Festival

Machine Head @ Trix

Alcatraz Metal Festival 2014

LochtFest 2014

Dirty Deed's Rock For Kids

UVC's Beach Festival

Masked Intruder @ Kavka

Rock Balegem goes Mental

Funtime Festival 2014

Anathema @ Trix

Axel Rudi Pell @ Biebob

Asking Alexandria @ AB

Accept @ Trix

Y&T @ Biebob

Uli Jon Roth @ de Kreun

Il Divo @ Paleis 12

Metal Female Voices Fest XII

Chimaira @ Club De B

Milk Inc @ Sportpaleis

Etienne Daho @ Forum Liège

Lindsey Stirling @ AB

Etienne Daho @ Koninklijk Circus

Deathstars @ Biebob

Saxon @ Trix

Saxon @ 013

Kissin' Dynamite @ Biebob

Eluveitie @ Biebob

Stiff Little Fingers @ Magasin 4

Eriksson Delcroix @ NTGent Schouwburg

Kreator + Arch Enemy @ 013

Doro @ Trix

Eindhoven Metal Meeting 2014

The Scabs @ AB

At The Gates @ Trix

Blind Guardian @ Trix

Copyright Festivalblog 2005 - 2011
Site made by Tim Vermoens